Współczesny surrealizm obraz olejny artysty Derek Murphy

Zapraszamy do Derek Murphy Art!

Malarz surrealistyczny jestem z Portland, Oregon, obecnie mieszkający na Tajwanie. Ta strona będzie wam trochę o mnie, mojej historii, a moja kariera jako artysty współczesnego grzywny. I’ve zdecydował się na tej stronie szczery blog o mojej pracy w toku, proces malowania, wystawy, jak również galerię, aby wyświetlić mojej pracy. Istnieje również wiele wskazówek dla innych artystów o promowanie swojej działalności i sprzedaży swoich obrazów, znajdziesz je w kategorii “sekcji”. W tym blogu będę próbować uniknąć preening, pretensjonalność i sam budynek się z tajemnicy i mroku, który czasem cechuje innych artystów plastyków. Moje obrazy są wystarczająco silne, że przez długi czas nie chciałem pozwolić “ja” wchodzi obraz na wszystkich – jednak teraz zrozumieć, że artysta ma istotny związek z ich utworów, a pełnego zrozumienia obrazu jest niemożliwe bez uzyskania na wiem artysty. Zaktualizować tego bloga często, często po godzinach malowania, i postanowiliśmy dać się na co doskonałe. Jeśli źle gramatyki i pisowni błędy się rozpraszać, ponoszą jestem pozbawiony snu i whisky pić.
Co do tych dziwnych cytatów?

Cytaty na początku mojej stronie są fragmenty mojego osobistego dziennika, they’re my próbować dzielić mój ekscentryczny siebie z tobą. Kiedyś, aby spróbować zachować “ja” niezależnie od moich obrazów w celu zachowanie autentycznego doświadczenia widza, jednak mam uświadomić sobie, że jestem, lepiej lub gorzej, duża część mojej pracy. Możesz również poznać mnie lepiej czytając moje próby pisania.
Czy to naprawdę jest surrealizm?

Surrealizm technicznie odnosi się do dzieła i Dali, itp., które są oparte na “nowe”, pisma Freuda i służy do połowu nieświadome motywy z marzeń. Jednakże, surrealizm jest teraz używany jako “catch-all zwrot do obrazów, które są w pewnym sensie realistyczna (na podstawie rzeczywistych obiektów) złączone w sposób dziwne i szokujące. Właściwie, Derek lubi nazywać swoją pracę “Post-Modern Absurdism, łączącą tradycję artystów takich jak Rene Magritte, Albert Camus.

Filozofia Absurdism jest to, że ludzki rozum jest zawsze ograniczona, a roszczenia do Prawdy Absolutnej są więc absurdalne. Jednakże – ten absurd nie jest pesymizm, ale możliwość doświadczenia radości i humoru, nawet w obliczu absurdu.
O tej stronie

I’ve zdecydował się na tej stronie szczery blog o mojej pracy w toku, proces malowania, wystawy, jak również galerię, aby wyświetlić mojej pracy. Będę próbować uniknąć preening, pretensjonalność i sam budynek się z tajemnicy i mroku. Zaktualizować tego bloga często, często po godzinach malowania, i postanowiliśmy dać się na co doskonałe. Jeśli źle gramatyki i pisowni błędy się rozpraszać, ponoszą jestem pozbawiony snu i whisky pić.

Co maluję

Moje obrazy łączą symboliki religijnej, obrazy z pop kultury i liczby ludzi w kompozycjach absurdalne lub szokujące, w celu zwrócenia na sprzeczności w ideologii społecznej i ograniczenia w indywidualnych systemów wierzeń. Najlepsze odpowiedzi na moje obrazy, to śmiech – po początkowym zamieszania i zdziwienie, kiedy racjonalny umysł zamyka swoją zdolność do rozumienia i akceptuje misterium lub nie rozumieniu malarstwa, spontaniczna chichotać na śmieszność dane są właściwe.

Jednak moje obrazy, czasem zabłąkane w bardziej kontrowersyjnym terytorium krytyki tradycyjnych systemów przekonań, i będzie albo uznanie lub obawy oparte na lojalności widzów. Kulturowych, religijnych i tradycyjnych symboli związanych zaangażowania widzów w wątpliwość relacje między różnymi systemami ideologicznymi otacza cala modernizmu, globalizacji, religii, relacji … każdy z tych prezentuje własne potrzeby.
Dlaczego maluję

Głównie maluję, ponieważ czyni mnie szczęśliwą. Kiedy uderzająco absurdalne zdjęcia zbiera się w mojej głowie, proces rozwoju surowców pomysł na obraz jest jednocześnie bardzo specyficzne wyzwanie i przygoda. Mogę spędzić cały dzień i całą noc malarstwo – zaniedbując jeść ani kąpać, zanurzone w minuty na minutę wyzwanie realizacji pomysłu do jego największy potencjał (ograniczona jedynie przez moją zdolności artystycznych). Rozumiem, że krytycy, który razi niektórych zdjęć, może zwrócić się bardziej konkretnie, dlaczego farby świętokradczy obrazów przemocy, bagatelizować lub wyśmiać religijnych obrazów? Przede wszystkim, choć wydaje się, I’m making bardzo bezpośredni atak na świętość religii – rzadko wsparcie moich obrazów z określonej ideologii, w rzeczywistości jest to brak ideologii, którą chcę wyrazić. Nie mam powodów, aby farba korkociąg na krucyfiks i dwie młode dziewczyny ssanie na krzyżu, czy-Buddy McDonald lub Dz.U. Buddy – jednak obrazy zaapelował do mnie (innymi słowy, uderzył we mnie emocjonalny akord) i nie jestem osobą, aby ograniczyć moje działania na obawy społeczne nagany.

Kiedy piszę, muszę być logiczna, racjonalna, brilliant. Mam do przedstawienia dowodów, argumentów, płynne przejścia i organizacji – a nawet jeśli to zrobię to doskonale, ludzie, którzy nie zgadzają się ze mną będą przebierać się za jej wady jak sępy na ciało gnije, dziobać go, dopóki nie traci integralności. Z malarstwem, mogę malować, co chcę, jak chcę, i nigdy się nie myli. Nikt nie może mi powiedzieć, że jest błąd w moim malarstwie. A co ważniejsze, nie ma nawet znaczenia, czy zgadzają się ze mną. Nie ma znaczenia, jeśli uważają, w co wierzę. Nie ma znaczenia, gdy mówimy tym samym językiem. Nie ma znaczenia, jeśli zna mnie w ogóle. Dobre malarstwo jest możliwość chwycić kogoś za kołnierz, zaniżanie ich usta zamknięte i krzyczeć wyzwisk pod ich ucho.

Oświadczenie

Moje obrazy narażać mojego optymistycznego charakteru, mojej ciemnej cynicisms, a mój głębokiej duchowości. Jestem onieśmielony w mocy na świecie, łaskotało jej ukryte radości i rozgniewany utrwalania ideologicznych śmieci. Silne przekonania elektryczne ogrodzenia na świecie: etykietowanie, wskazujący, oddzielania, potępiając. Tak długo, jak nie mam ich nie mam kryteriów, które mogłyby służyć innym lub chwalić. Mam nadzieję, że bawiąc się w drażliwych kwestiach mogę zwrócić uwagę na emocjonalne barykady, które określają nas. Jestem pływających po czym romansował pewności i siły z tajnymi motywów. Ja żyję w nieustannej walce do zawarcia pokoju między walczącymi mojej połówki, a płótno jest forum, gdzie każdy słupki boczne jej roszczenia. Naturalnie, jestem produktem mojego czasu, i wszystko, co mogę zrobić, to podzielić się moją wizją świata.

O Oświadczenia – związek między sztuki i artysty.

Zawsze zbuntował się przeciwko idei najmu oświadczenie dać widzom wspieranie modelu, z którym na widok moich obrazów. Wielkie malarstwo powinny mieć intymne życie osobie, która jest całkowicie odizolowany od wpływu jej twórca – “Malarstwo, która wiadomość jest propaganda mówiłem przyjaciół. Nie znaczy to, I’m changing my mind, ale zaczynam widzieć, jak artysta nastrój jest ważny punkt odniesienia dla zrozumienia obrazów. Po obejrzeniu dzieło sztuki, ludzie instynktownie chcesz dowiedzieć się więcej o artyście. To nie jest narzucanie przez artystę jest tylko naturalnej potrzeby procesu reakcji z większą ilością informacji, więc idę do niech czytelnicy poznają mnie na tej stronie, będąc sam, zamieszczanie własnej oceny mojej pracy.

A może mam źle, co jest sztuka: mimo własnej koncepcji sztuki jest nie do odróżnienia od wyjaśnień filozoficznych Magritte na znaczenie władzy, tajemniczości i cisza, wydaje się najbardziej wielcy artyści dzielą się na jasne, ruch historycznych z guzami ideologicznych ograniczeń i motywacji . Jestem częścią ruchu. Mogę rozpoznać w innych współczesnych artystów. To jest konflikt postmodernistycznej ideologii, jest brak jakiejkolwiek narracji większości, jest to proces de-marginalizacji w którym szczególny staje się mistrzem, jest nowoczesnym walka pomiędzy nauką a religią – nie ma zewnętrznego powoduje, że rajdy narodów razem, tylko ideologicznych ram i grup interesów.

Biografia

Derek Murphy urodził się w Portland w stanie Oregon w 1979 roku. Jego matka (lokalnego rzemieślnika) trzymał go zajęty sztuki i rzemiosła projektów. Derek zawsze fascynowały z obcych języków i kultur, książki wielkie i malarstwo. W 1996 roku spędził za granicą, w Argentynie jako student z wymiany Rotary, której nauczył się tańczyć tango i polo live (jazda konna typu). W 1998 r. ukończył Liceum Tigard z National Art Honor Society Scholarship po spędzeniu jego starszy rok omijając klas malować murale szkoły w sali sztuki i zaczął podróżować po świecie. Przez ostatnie 10 lat spędził on krótszy niż 10 miesięcy w USA.

Derek filologię klasyczną, historię sztuki, filozofię i teologię na Uniwersytecie Maltańskim, gdzie żył w 200 roku starej kamienicy z drewna meble, kafle podłogi, widok na Morze Śródziemne i gaj pomarańczowy na podwórku. Po wyświetleniu jego obrazów w kilku lokalnych galerii, przeniósł się do Włoch na studia klasyczne malarstwo na Angel Akademii Sztuki we Florencji (jego mieszkaniu był rzut kamieniem od słynnego Bazylika Santa Maria). Później mieszkał w Barcelonie uczących się języków.

Przez ostatnie 6 lat, Derek mieszka na Tajwanie, malarstwo, pisanie i – od niedawna – wykańczanie magisterskie w języku obcym i literatury.

Artystyczna, sztuka współczesna, sztuka nowoczesna, malarstwo olejne, Artysta, tutoriale malarstwo, kariera sztuki, plakaty, dekoracje, surrealizm, zabawne sztuki

Leave a Reply

Your email address will not be published.